DZIEŃ DZIECKA ....

sobota, 22-05-2021

Po dłuuuuugiej przerwie, którą wymusił koronawirus, chcemy zaprosić wszystkie dzieci z rodzicami do wspólnej zabawy z okazji DNIA DZIECKA. W tym roku towarzyszyć nam będą ........ PSZCZÓŁKI !!! Te, których się czasem boimy, ale które są tak bardzo pożyteczne, o życie których musimy się troszczyć, bo jak mówią: "gdy zabraknie pszczół, to może się skończyć życie na ziemi..."

We współpracy z Domem Kultury oraz Gminną Biblioteką Publiczną, zapraszam w przyszłą niedzielę 30 maja na godz. 15.00 na parking przy kościele na spotkanie pod nazwą „Krajeński Dzień Pszczoły” – połączony z Dniem Dziecka.
W programie
: zamki dmuchane, zabawy dla dzieci, pokaz stoiska pszczelarzy oraz wata cukrowa Księdza Proboszcza. Mile widziane dzieci w przebraniu pszczółki. Preferowane barwy – żółte, żółto-czarne. Razem stworzymy jedną rodzinę parafialną, jak rodzina w pszczelim ulu.

Do zobaczenia, ks. Proboszcz.