Aktualności

KOŚCIOŁY JUŻ BEZ LIMITU WIERNYCH

piątek, 29-05-2020 | dodał: Ks. proboszcz Błażej Kownacki


Zgodnie z najnowszym rozporządzeniem od najbliższej niedzieli nie obowiązuje już limit wiernych uczestniczących w liturgii. ZAPRASZAM WSZYSTKICH PARAFIAN.

Zachować należy odpowiedni dystans, obowiązują dalej maseczki zakrywające usta i nos. Dodatkowo, dbając o nasze bezpieczeństwo zamówiłem wcześniej urządzenie do bezdotykowej dezynfekcji rąk, które dotarło do nas w ostatni czwartek (28.05.), a które zostało zainstalowane w naszym kościele już na stałe.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM