Aktualności

LICZBA WIERNYCH W KOŚCIELE - NOWE ROZPORZĄDZENIE

czwartek, 14-05-2020 | dodał: Ks. proboszcz Błażej Kownacki


W związku z najnowszym rozporządzeniem RADY MINISTRÓW z dnia 13 maja 2020 roku w sprawie liczby uczestników w liturgii (1 osoba/10 m2) informuję,

że od dnia 17 maja 2020 r.  w naszym kościele może uczestniczyć max. 50 osób w jednym nabożeństwie. Pierwszeństwo mają osoby z rodziny, zamawiającej intencję mszalną.

Miejsca zostały oznaczone i ponumerowane. Proszę, aby je zajmować wg kolejności przybycia do kościoła i siadać w wyznaczonym miejscu. Jeśli limit zostanie wyczerpany, proszę pozostać na zewnątrz, zachowując obowiązujące przepisy i odległości.  Na chórze może przebywać tylko organista! 

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM