Ogłoszenia duszpasterskie

13 NIEDZIELA ZWYKŁA - 28 CZERWCA 2020 R.

piątek 26.06.2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 28. czerwca 2020 r. 
13 niedziela zwykła

 1.   W I piątek miesiąca nawiedzę chorych z posługą sakramentalną, tak jak zawsze od godz. 8.00. Okazja do spowiedzi świętej w kościele od 16.00, w  tym czasie adoracja Najświętszego Sakramentu następnie Msza św.

 2.   Odpust ku czci św. Piotra i Pawła, w Rudnej dzisiaj – suma o godz. 12.00. Natomiast w Dziembowie jutro, suma również o godz. 12.00.

 3.   Przy wyjściu z kościoła do nabycia Przewodnik Katolicki, dziś dodatek modlitewnik „5 minut dla Boga” na lipiec, cena 6 zł.  Jest też Mały Przewodnik dla dzieci numer podwójny na wakacje w cenie 8,90 z prezentem – książką.

 4.   Bóg zapłać za ofiary złożone przed tygodniem na cele remontowe.

 5. Dziękuję za wszelką pomoc z którą spieszycie na różnych frontach, za wszelkie „pompowania” dla Hani Łączkowskiej, za licytacje i wypieki. Licznik jej zbiórki się kręci, ale potrzeby są wciąż ogromne. Przy okazji różnych wyjazdów mówcie o tym chorym dziecku innym i proście o wsparcie dla Hani. Dziękujemy też za nominację ministrantów i proboszcza, wczoraj wykonaliśmy zadanie.

6.  Proszę też o pomoc w koszeniu trawy, można to robić w wybranym przez siebie czasie. 

7.  Prymasowski Instytut Kultury Chrześcijańskiej w Bydgoszczy, prowadzi studia magisterskie oraz podyplomowe, nadające kwalifikacje do nauczania religii we wszystkich typach szkół. Obecnie w wielu parafiach i szkołach brakuje katechetów, dlatego zapraszamy chętne osoby na: magisterskie zaoczne studia teologiczne – specjalność katechetyka, 2-letnie podyplomowe studia teologiczno-katechetyczne, roczne podyplomowe studia katechezy przedszkolnej. Rekrutacja trwa do 16 września. Bliższe informacje dotyczące warunków rekrutacji i studiów zostały zamieszczone w gablocie parafialnej oraz są dostępne na stronie internetowej www.bydgoskateologia.pl

8.  Trwają też przyjęcia kandydatów do Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Bydgoskiej. Kandydaci do seminarium mogą zgłaszać się na rozmowę rekrutacyjną pod numerem telefonu 696 784 228. Szczegóły też na www.bydgoskieseminarium.pl   lub  www.pl-pl.facebook.com/pg/WSDDB/posts/?ref=page_internal

9. Wszystkim przeżywającym czas wakacyjno-urlopowy życzę bezpiecznego  i dobrego odpoczynku. Witam Gości przybyłych do naszej Parafii.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM